Apartamento Copa Dream
| Wi-Fi WiFi | Airconditioning | Geen dieren toegestaan Huisdieren zijn niet toegestaan |
Apartamento Copa Dream Rio de Janeiro van 35 m² biedt de nabijheid van toeristische attracties zoals Fosfobox, gelegen binnen 5 minuten loopafstand. Dit appartement biedt wifi, samen met parkeerplaatsen voor gasten, die met de auto reizen.
Het 1-badkamer appartement is gevestigd op 3 km van de Botanische Tuin van Rio de Janeiro, terwijl het winkelcentrum Shopping Rio Sul 2 km verderop is. Apartamento Copa Dream heeft een eersteklas locatie op slechts een paar stappen van Siqueira Campos metrostation. Christus de Verlosser is binnen een 10-minuten rijafstand van de accommodatie genesteld.
Maaltijden kunnen worden bereid in een kitchenette. Estação D Pedro II Central treinstation is 7 km verderop en BRS 1 Figueiredo Magalhaes bushalte in de buurt van het appartement.
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- WiFi
- Huisdieren zijn niet toegestaan
Kamervoorzieningen
- Airconditioning
- Wasmachine
- Flat-screen TV
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Wat zijn de bekendste toeristische attracties in de buurt van Apartamento Copa Dream?
Gasten van Apartamento Copa Dream kunnen een bezoek brengen aan een van de hoog gewaardeerde bezienswaardigheden, de Suikerbroodberg kabelbaan, 2 km verder. Andere bezienswaardigheden die een bezoek waard zijn zijn Christus de Verlosser (2,1 km) en het winkelcentrum Shopping Rio Sul (2,2 km). - ❓
Wat is de prijs van het boeken van Apartamento Copa Dream?
De prijs van het boeken van Apartamento Copa Dream is $47. - ❓
Waar kan ik mijn voertuig achterlaten tijdens het verblijf in Apartamento Copa Dream?
Apartamento Copa Dream heeft parkeerplaatsen. - ❓
Wat is de grootte van Apartamento Copa Dream?
Apartamento Copa Dream bestaat uit 35 vierkante meters.